Kontakty

Kontakty

DETECTAIR s.r.o.
Trojičné námestie 5-9
821 06 Bratislava

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

 

Mobilna dezinfekčná jednotka Foggair

Jemný aerosól sa po rozprášení vznáša v ovzduší. Nabité ióny celkom vyplnia priestor, pri následnom spade sa účinné látky dostanú na všetky povrchy (kľučky, stoly, klávesnice, a pod.) a vydezinfikujú ich.

1700,00 €

Popis produktu

Mobilná dezinfekčná jednotka Foggair je prenosné zariadenie na výrobu aerosólovej hmly na dezinfekciu všetkých priestorov. Automaticky premieňa certifikovaný dezinfekčný prostriedok (odporúčame Polympt a Sanosill) na ionizované častice pomocou patentovanej trysky a kompresorového vzduchového systému. Aby sa dosiahla perfektná veľkosť kvapôčok, Foggair je vybavený presným vzduchovým kompresorom a patentovanou tryskou. Mobilna jednotka by sa mala používať len s certifikovanými dezinfekčnými prostriedkami. Funguje na princípe tzv. suchej hmly bez nebezpečenstva zmáčania, skondenzovania na povrchoch, čím sú chránené všetky plochy, predmety, elektronika, dokumenty a nepoškodzuje rastliny ani potraviny. Nezanecháva na nich žiadne usadeniny, takže ich netreba dodatočne umývať, utierať alebo neutralizovať. Ošetrovaná oblasť je zahmlená v priebehu niekoľkých minút. Jemný aerosól sa po rozprášení vznáša v ovzduší. Elektricky nabité ióny celkom vyplnia priestor, pri následnom spade sa účinné látky dostanú na všetky povrchy (kľučky, stoly, klávesnice, a pod.) a vydezinfikujú ich.

Patentovaná tryska SETOV, slúžiaca na vytváranie aerosólovej suchej hmly arozprašovanie dezinfekcie do ovzdušia.  Unikátny dizajn vďaka japonskejtechnológii zabezpečuje rozptyl suchej hmly do ovzdušia. Pracuje naprincípe „ultrazvukového“ rozbíjania kvapôčok kvapaliny.
Výrobca: Detectair

Detectair